HAKKIMIZDA

altema enerji

 

 

 

 

 

 

 

 

1996 yılında kurulan firmamız, 2005 yılından sonra ALTEMA A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Alternatif enerji kaynakları üzerinde yoğunlaşan firmamız bünyesinde 100 W tan 500 KW ‘a kadar standart rüzgar türbini üretimini yapmakta, 1.5 MW ‘tan 3MW ‘a kadar standart ve daha üstü güçlerde özel tasarım rüzgar türbini üretimini planlamakta, 400 W ‘tan 5000 W ‘a kadar ve daha üstü güçlerde özel tasarım MARINE tipi  rüzgar türbini ( deniz ve okyanus şartlarına dayanıklı) üretimini , 1 KW ‘tan 500 KW ‘a kadar standart daha üstü güçlerde özel tasarım su türbinleri üretimini, özel kanat dizaynı ve üretimini bulundurmaktadır. Bütün üretim ve projeleri kendi bünyemiz içersindeki uzman kadromuz ve teknolojik teçhizatımızla gerçekleştirmekteyiz. Altema enerji olarak enerji sektöründeki tecrübemiz ve uzman kadromuz ile yatırımcıların doğru hamleler yaparak doğru yatırım yapmalarını hedeflemekte ve hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile bu ilkemizi ispatlamaktayız. Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemiz sayesinde Türkiye geneli bayilik ağımızıda genişleterek her geçen dönem büyüme kaydetmekteyiz.

Misyonumuz

Enerji sektöründe teknolojik gelişmelere ve değişimlere uyumlu, insana ve çevreye duyarlı, ürün ve hizmetlerinde kalite ve güvenirlik ilkelerinden ödün vermeyen, tüm iş ortaklarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmaktır.

Vizyonumuz 

Topluma ve çevreye olan sorumluluk bilinci ile çalışanların ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak markamızın güvenirliği ve sürekliliğini sağlamak. Kaliteyi sağlamak için üretim, ürün ve hizmet çalışanlarını sürekli geliştirmek ve iyileştirmek.

Değerlerimiz

1.  Müşteri Odaklılık
2. Güvenirlik
3. Yenilikçilik
4. Kalite
5. Takım Çalışması
6. Çevreye ve doğaya saygılı olmak